De baai van de flamingo's

De baai van de flamingo's
Auteur:
Caspari Sofia
Vertaler:
Smit Jan
ISBN:
9789032514822
ISBN10:
9032514822
Reeks:
Argentinië
Uitgever:
De Fontein
Taal:
Nederlands
Bindwijze:
E-boek
Publicatiedatum:
20150224
Publicatiestatus:
Onbekend
Druk:
1
Geillustreerd:
Nee
Pagina's:
440 pagina's

Waar te koop:


Bol.com
Bekijk in de winkel (€ 0,00)
€ 9,99

Amazon
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Extra informatie

De baai van de flamingo's PDF
De baai van de flamingo's image
De baai van de flamingo's image

Reviews

Er zijn nog geen reviews voor 'De baai van de flamingo's'.

Wil je een review schrijven voor dit boek?

:
:
(Nooit getoond op site):

:
:

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen voor 'De baai van de flamingo's'.


Wil je een verslag toevoegen aan dit boek

:
:
(Nooit getoond op site):

:
:

Tekst op de achterzijde

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. De baai van de flamingo's is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt. Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoffer dreigt te worden van hun nieuwe familie, vinden de twee vrouwen de moed om hun leven in eigen hand te nemen. Ze vertrekken naar Buenos Aires, maar dat blijkt niet de veilige haven die zij zich hadden voorgesteld als hun paden zich kruisen met die van een op wraak beluste jonge vrouw.

Sofia Caspari schreef eerder In het land van de koraalboom, dat zich ook in Argentinië afspeelt. Haar dikke, meeslepende romans staan garant voor vele uren leesplezier.


Gerelateerde boeken

De baai van de flamingo's
9789032514815 | 9032514814 | Caspari Sofia | Druk: 1

De baai van de flamingo's
9789026158506 | 9026158505 | Caspari Sofia | Druk: 2
Bekijk!
Minimaal 2 aanbiedingen

De baai van Tokio
9789024521821 | 9024521823 | Grey A. | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

In de baai van de zeemeerminnen
9789002250804 | 9002250800 | Banks Rosie | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Het blauw van de baai
9789402750645 | 9402750649 | Roberts Nora | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Het blauw van de baai
Chesapeake Bay Saga 4
9789034758682 | 9034758680 | Roberts Nora
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Het blauw van de baai
Chesapeake Bay Saga 4
9789402539110 | 9402539115 | Roberts Nora

Algemene informatie

Titel:
De baai van de flamingo's
ISBN:
9789032514822
ISBN-10:
9032514822
Auteur:
Caspari Sofia
Vertaler:
Smit Jan

We gebruiken partnerprogramma's van Bol.com en anderen om te verdienen aan bestellingen.