Project Chaos: A Cyberpunk Science Fiction Short Story

Project Chaos: A Cyberpunk Science Fiction Short Story

The Grid Series, #1

Auteur:
Alex Leu
ISBN:
9781533706485
ISBN10:
1533706484
Uitgever:
Avl Press
Taal:
Engels
Bindwijze:
E-book
Publicatiedatum:
2016-05-11
Geillustreerd:
Nee

Waar te koop:


Extra informatie

Project Chaos: A Cyberpunk Science Fiction Short Story image

Reviews

Er zijn nog geen reviews voor 'Project Chaos: A Cyberpunk Science Fiction Short Story'.

Wil je een review schrijven voor dit boek?

:
:
(Nooit getoond op site):

:
:

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen voor 'Project Chaos: A Cyberpunk Science Fiction Short Story'.


Wil je een verslag toevoegen aan dit boek

:
:
(Nooit getoond op site):

:
:

A post-apocalyptic/dystopian science fiction cyberpunk thriller.


After an accident wakes a man up from the mind control of his government, he struggles to keep his independence in order to understand who he is before the government regains control of his conscience.


"PROJECT CHAOS" may appeal to fans of Akira, Ghost in the Shell, Ergo Proxy, Battle Angel Alita, Megazone 23, Neo Tokyo, Goku Midnight Eye, Cyber City Oedo 808, Bubblegum Crisis, A.D. Police: Dead End City, Angel Cop,Extra, Blame!, Armitage III, Texhnolyze, Neon Genesis Evangelion and Psycho-Pass, 1984, Action Mutante, Aeon Flux, Alien, Aliens, Alien 3, Altered States, American Cyborg: Steel, Warrior, Blade Runner, Brainstorm, Brazil, Circuitry Man, Plughead Rewired: Circuitry Man II, City of Lost Children, A Clockwork Orange, Cyborg, Cyborg Cop, Cypher, eXistenZ, The Fifth Element, Freejack, Gattaca, Hardware, Johnny Mnemonic, La Femme Nikita, The Lawnmower Man, Lawnmower Man 2: Beyond Cyberspace, Liquid Sky, Mad Max, The Matrix, Naked Lunch, Nemesis, Neuromancer, Nirvana, Overdrawn at the Memory Bank, Repo Man, Robocop, Scanners, Sneakers, Soylent Green, Split Second, Strange Days, Terminator, Tetsuo: Iron Man, Tetsuo II: Body Hammer, THX 1138, Total Recall, Tron, Until the End of the World, Videodrome, Virtual Assassin, WarGames, Wax - or The Discovery of Television Among the Bees.


Gerelateerde boeken

Caged Dreams: A Cyberpunk Science Fiction Short Story
The Cyborg Sectors Series, #8
9781393606192 | 1393606199 | Alex Leu
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

The Rose Maker: A Cyberpunk Science Fiction Short Story
The Cyborg Sectors Series, #5
9781386623328 | 1386623326 | Alex Leu
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Cyberpunk Science Fiction
Literarische Fiktionen und Medientheorie
9783837617016 | 3837617017 | Jiré Emine Gözen

Science Fiction Short Stories
9781689843355 | 1689843357 | Saul Snatsky
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Science Fiction Short Stories
9781301867479 | 1301867470 | Celesta Thiessen

Science Fiction Short Stories
9781786645104 | 1786645106 | Edward Ahern
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Science Fiction Short Stories
9781370083817 | 1370083815 | S.R. Reed

Algemene informatie

Titel:
Project Chaos: A Cyberpunk Science Fiction Short Story
ISBN:
9781533706485
ISBN-10:
1533706484
Auteur:
Alex Leu

We gebruiken partnerprogramma's van Bol.com en anderen om te verdienen aan bestellingen.