Vanuit het duister

Vanuit het duister

Een nieuwe macht in opkomst

Auteur:
Roberts Nora
Vertaler:
GrootenBrink Vertalingen
ISBN:
9789402309645
ISBN10:
9402309640
Reeks:
De bron
Uitgever:
Boekerij
Taal:
Nederlands
Bindwijze:
E-boek
Publicatiedatum:
20190612
Publicatiestatus:
Announced
Druk:
1
Geillustreerd:
Nee
Pagina's:
381 pagina's

Waar te koop:


Bol.com
Bekijk in de winkel (€ 0,00)
€ 11,99

Bookspot
Bekijk in de winkel (€ 2,95)
€ 11,99

Amazon
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Extra informatie

Vanuit het duister image

Reviews

Er zijn nog geen reviews voor 'Vanuit het duister'.

Wil je een review schrijven voor dit boek?

:
:
(Nooit getoond op site):

:
:

Verslagen

Er zijn nog geen verslagen voor 'Vanuit het duister'.


Wil je een verslag toevoegen aan dit boek

:
:
(Nooit getoond op site):

:
:

Tekst op de achterzijde

Deel 2 in De bron-serie

‘Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.’ The New York Times

Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King

Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.

Fallon Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallon, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallon is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.

Fallon vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallon haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.


De pers over Het begin

‘Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.’ Kirkus Reviews

‘Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.’ The Washington Post

‘Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels!’ Chicklit.nl


Gerelateerde boeken

Regeren vanuit het duister
de ware macht van vrijmetselarij, de Priorij van Sion, Illuminati, Skull and Bones onthuld
9789043907347 | 9043907340 | Marrs J. | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Vanuit het duister
9789026152474 | 9026152477 | Aegisdóttir Eva Björg | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Vanuit het duister
9789026152467 | 9026152469 | Aegisdóttir Eva Björg | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Vanuit het duister
9789029099226 | 9029099224 | Venema | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Vanuit het duister
Een nieuwe macht in opkomst
9789022581582 | 9022581586 | Roberts Nora | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 2 aanbiedingen

Regeren vanuit het duister
de ware macht van vrijmetselarij, de Priorij van Sion, Skull and Bones onthuld
9789021549095 | 9021549093 | Marrs J. | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Regeren vanuit het duister
samenzweringen, complotten, geheime genootschappen
9789043901642 | 9043901644 | Marrs J. | Druk: 1
Bekijk!
Minimaal 1 aanbieding

Algemene informatie

Titel:
Vanuit het duister
ISBN:
9789402309645
ISBN-10:
9402309640
Auteur:
Roberts Nora
Vertaler:
GrootenBrink Vertalingen

apocalyps, fantasy, stephen king, sterke vrouw, magische krachten, training, serie, het lot, new york, chaos, liefde, vluchten, magie, verliefd, verlies, overleven

We gebruiken partnerprogramma's van Bol.com en anderen om te verdienen aan bestellingen.